Українська легкоатлетка Ганна Рижикова в Instagram поділилася емоціями від минулого сезону-2022.
«Хочеться поділитися переживаннями, беруся писати та не вистачає слів. Через два дні завершую цей надважкий сезон, неможливо пояснити навіть собі, що відбувалося у ці півроку. Розпач. Постійна невідомість. Багато роботи. Нервові зриви та радісні моменти, перемоги та поразки, постійні переїзди, підтримка, сльози, сміх – все було і все змішалося у спогадах. Але точно, цей сезон не зламав мене, а змінив на краще».
«Ми зробили свій внесок до іміджу нашої держави, і тому спорт – це важливо. Це не про медалі та розваги, а про відповідальність та лідерство. Може, ми не завжди це говоримо, бо звикли доводити ділом, а не словом. Але кожен український спортсмен виходить на спортивну арену із вдячністю нашій армії за захист України, наших сімей та можливість повернутися додому».
«Ми зробили свій внесок до іміджу нашої держави, і тому спорт – це важливо. Це не про медалі та розваги, а про відповідальність та лідерство. Може, ми не завжди це говоримо, бо звикли доводити ділом, а не словом. Але кожен український спортсмен виходить на спортивну арену із вдячністю нашій армії за захист України, наших сімей та можливість повернутися додому».
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS