Олімпійський чемпіон зі стрибків у висоту Мутаз Есса Баршим пропустить сезон у закритих приміщеннях.
31-річний катарець вже зосереджений на чемпіонаті світу, який пройде наступного літа у Будапешті (Угорщина).
Там він хоче виграти свою четверту золоту медаль поспіль і наблизитися до зірок, які вибороли найбільше золотих медалей у технічних видах.
Це Сергій Бубка (СРСР; стрибки з жердиною; шість перемог), Ларс Рідель (Німеччина, диск, п'ять перемог), а також з перемогами на чотирьох чемпіонатах Дуайт Філліпс (США, стрибки у довжину), Іван Педросо (Куба, стрибки у довжину) ), Павло Файдек (Польща, метання молота) та Крістіан Тейлор (США, потрійний стрибок) із чотирма перемогами.
Добавимо, що крім золотих, у Баршіма є ще срібна медаль із чемпіонату світу 2013 року.

Facebook
RSS