Бронзовий призер ЧС-2022 з легкої атлетики, український стрибун у висоту Андрій Проценко в Instagram прокоментував визволення ЗСУ його рідного міста Херсона.
«Нарешті! Не уві сні, а наяву... Моє рідне місто стало вільним... Херсоне! Дякую Збройним силам України! Дякую всім нашим героям, які зробили це можливим. Ми завжди пам'ятатимемо якою ціною ви боретеся за свободу – це життя наших воїнів. Вічна слава їм! Херсонці чекали на звільнення. Зберігаючи українську символіку за всіх загроз і знущань окупантів. Вони вірили в Україну. Хотів висловити подяку всім журналістам, спортсменам, спортивним діячам та небайдужим з усього світу, хто допомагав мені розповісти про війну, що охопила мою батьківщину. Пишаюся тим, що я УКРАЇНЕЦЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!».
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS