Українська легкоатлетка Вікторія Ткачук розповіла, як їй живеться в умовах енергетичної кризи в Україні через терористичні атаки рф.
«Проблеми з електроенергією дуже дисциплінували мене - сама в шоці від себе. Я прокинулася, в мене є світло - о, мені потрібно встигнути все зробити до відключення. Бо світло буде близько чотирьох годин.
Я живу в такому ритмі, що деякі люди мені кажуть: «Вік, зупинися, все нормально. Не поспішай так, неможливо все зробити в один день».
Коли я сиджу п'ять годин без світла, я кайфую від цього: телефон не дзвонить, ніякі повідомлення не відволікають... Зберегла собі на планшет якісь інтерв'ю або фільми. Перший раз, коли відключили світло, я увімкнула свій улюблений фільм - це було ідеальне перше відключення.
Я вважаю, що краще ми будемо без світла, аніж будемо під росією або трішки схожі на них. Навіть якщо ця зима буде найважчою - це в рази краще, ніж бути схожими на росіян і знаходитися під їх владою», - сказала Ткачук.
Я живу в такому ритмі, що деякі люди мені кажуть: «Вік, зупинися, все нормально. Не поспішай так, неможливо все зробити в один день».
Коли я сиджу п'ять годин без світла, я кайфую від цього: телефон не дзвонить, ніякі повідомлення не відволікають... Зберегла собі на планшет якісь інтерв'ю або фільми. Перший раз, коли відключили світло, я увімкнула свій улюблений фільм - це було ідеальне перше відключення.
Я вважаю, що краще ми будемо без світла, аніж будемо під росією або трішки схожі на них. Навіть якщо ця зима буде найважчою - це в рази краще, ніж бути схожими на росіян і знаходитися під їх владою», - сказала Ткачук.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS