Сьогодні (28 травня) в Рабаті пройшов другий етап Wanda Diamond League.
В жіночому секторі для стрибків у висоту перемогу здобула наша зірочка Ярослава Магучіх. Рося подолала планку на висоті 2.01 м, покращивши на 1 см її ж кращий результат сезону в світі.
Іще одна Українка Ірина Геращенко з результатом 1.91 м завоювала срібло, а 17-на Анжеліна Топич із Сербії замкнула трійку призерів. Її результат – 1.87 м.
Також в секторі була іще одна Українка - Юлія Левченко, яка з результатом 1,81 м. стала 6-ю.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS