На турнірі «Irena Szewinska Memorial», що відбувся у Бидгощі (Польща) в секторі стрибків у висоту наш Андрій Проценко здобув золоту нагороду.
Сьогодні (06 червня) йому підкорилась планка на висоті – 2.21 метр.
Його співвітчизник Богдан Бондаренко посів друге місце з таким же результатом.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS