Новоспечена чемпіонка України Наталія Стребкова прокоментувала свою перемогу на дистанції 3000 метрів з перешкодами.
«Я задоволена, що змогла вийти на старт, бо в мене травмовані обидві ноги. Якщо чесно, то я навіть уже не хотіла сюди їхати, адже розуміла, що зроблю зараз ще гірше для своєї травми.
На одній і на другій нозі ахілл. На одній – бурсит, якій я собі пошкодила в ямі на перешкоді на одному зі стартів у Європі, а другий уже давно мене мучить.
Після Європейських ігор я взагалі не бігала три тижні, на два тижні в мене було по одному тренуванню. Тому, вважаю, що нинішній результат є досить нормальним.
Зараз ми поїдемо на збори в Словаччину, де будуть лікарі, які мені трохи допоможуть із реабілітацією. Я дуже боюся надірвати ахілл. Розумію, що на одній із ям можу просто без нього залишитись. Але це спорт. Напевно, коли вже винесуть – тоді й відпочиватиму», – сказала Стребкова.
На одній і на другій нозі ахілл. На одній – бурсит, якій я собі пошкодила в ямі на перешкоді на одному зі стартів у Європі, а другий уже давно мене мучить.
Після Європейських ігор я взагалі не бігала три тижні, на два тижні в мене було по одному тренуванню. Тому, вважаю, що нинішній результат є досить нормальним.
Зараз ми поїдемо на збори в Словаччину, де будуть лікарі, які мені трохи допоможуть із реабілітацією. Я дуже боюся надірвати ахілл. Розумію, що на одній із ям можу просто без нього залишитись. Але це спорт. Напевно, коли вже винесуть – тоді й відпочиватиму», – сказала Стребкова.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS