Український стрибун у висоту Андрій Проценко прокоментував вихід до фіналу чемпіонату світу з легкої атлетики у Будапешті.
«В цілому я задоволений. Хвилювання було протягом усіх змагань. Бо розумів, що треба стрибати не 2,25, а 2,28-2,30 метра. Налаштовувався, може, досвід тиснув.
Розумів, що змагання будуть дуже довгі й намагався не охолоджуватись зайвий раз, щоб бути готовим стрибати.
Думаю, рівень учасників приблизно такий самий. На попередніх чемпіонатах світу, було, навіть з 2,29 метра не потрапляв до фіналу. Тут 2,28 вистачило. Середній рівень є, але за медалі треба боротися далеко за 2,30», - сказав Проценко.
Розумів, що змагання будуть дуже довгі й намагався не охолоджуватись зайвий раз, щоб бути готовим стрибати.
Думаю, рівень учасників приблизно такий самий. На попередніх чемпіонатах світу, було, навіть з 2,29 метра не потрапляв до фіналу. Тут 2,28 вистачило. Середній рівень є, але за медалі треба боротися далеко за 2,30», - сказав Проценко.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS