У вечірній програмі чемпіонату світу в угорському Будапешті відбулася кваліфікація у потрійному стрибку серед дівчат.
В секторі приймали участь і українські стрибунки: Марина Бех-Романчук та Марія Сіней.
Марина вже з першії спроби подолала кваліфікаційний рубіж (14.55), а от Марія не змогла пробитися до фіналу, вона зайняла загальне 38 місце і показала результат 13.38 метра.
Фаворитка змагань Юлімар Рохас з Венесуели також з першої спроби подолала кваліфікаційний рубіж. Спортсменка стрибнула на 14.59 метра.
Фінал відбудеться 25 серпня.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS