На чемпіонаті світу у Будапешті (Угорщина) трапилася надзвичайна подія у жіночих стрибках із жердиною.
Австралійка Ніна Кеннеді та американка Кеті Мун розділи між собою перше місце чемпіонаті.
На протязі фінальних змагань спортсменки показували однаковий результат, тому організаторами було запропоновано спортсменкам об’єднати перемогу, на що дівчата відразу погодилися.
Обидві спортсменки успішно перелетіли планку на висоті 4,90 метра.
Відмітимо, що для Мун це друге золото з ЧС, також вона є чинною олімпійською чемпіонкою. Кеннеді минулого ЧС здобула бронзову медаль.
Вільма Мурто з фінляндії виборола бронзову медаль (4,80 м).
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS