На чемпіонаті світу по легкій атлетиці, що проходить в угорському Будапешт, визначилася золота медаліста у жіночій 200 метрівці.
З рекордом чемпіонату перемогу виборола представниця Ямайки Шеріка Джексон. Спортсменка подолала дистанцію за 21.41 сек.
Американка Габріель Томас фінішувала другою (21.81), а її співвітчизниця, чемпіонка світу у бігу на 100 м, Ша'Каррі Річардсон стала бронзовою призеркою (21.92).
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS