Бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо та п'ятиразовий чемпіон світу з метання молота поляк Павел Файдек висловив своє обурення через новину про можливий допуск росіян і білорусів до участі в Олімпійських іграх, які відбудуться в Парижі 2024 року.
«Я сподіваюсь, що їх все ж таки там не буде. Їм категорично не можна дозволяти виступати! Цього не можна допустити!
Жорстока війна в Україні триває вже не перший день. Атлети могли б змінити спортивне громадянство, щоб мати змогу виступати. Якби вони висловили таке бажання, то можна було б організувати все так, щоб ці спортсмени представляли іншу країну вже відразу ж, без будь-якого карантину.
Але навіщо їм виступати проти їхнього диктатора, якщо в них і з ним все гаразд? А якщо у них там все добре, то нехай зроблять свої Ігри.
Якщо вони виступатимуть на Олімпійських іграх у Парижі, це буде хамство серед білого дня! Це буде ляпас усьому спортивному світу», - обурюється Файдек.
Жорстока війна в Україні триває вже не перший день. Атлети могли б змінити спортивне громадянство, щоб мати змогу виступати. Якби вони висловили таке бажання, то можна було б організувати все так, щоб ці спортсмени представляли іншу країну вже відразу ж, без будь-якого карантину.
Але навіщо їм виступати проти їхнього диктатора, якщо в них і з ним все гаразд? А якщо у них там все добре, то нехай зроблять свої Ігри.
Якщо вони виступатимуть на Олімпійських іграх у Парижі, це буде хамство серед білого дня! Це буде ляпас усьому спортивному світу», - обурюється Файдек.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS