Українська легкоатлетка Анна Рижикова обурена рішенням Міжнародного олімпійського комітету (МОК) допустити росіян та білорусів до Олімпійських ігор-2024 у Парижі під нейтральним прапором.
«Розумію, що все йшло до цього, але до останнього сподівалась, що якісь рештки здорового глузду в МОК є.
Для мене росіяни без національної форми, то все одно росіяни, і навіть якщо вони не використані в пропаганді, то по поверненню – будуть.
Ми вже тисячу разів про це казали, що наші атлети гинуть, втрачають рідних, домівки, спортивні бази, а їхні позбавлені лише міжнародних стартів.
Зі своєї сторони, я зробила все що могла, щоб цього допуску не сталось. На всіх можливих зустрічах з Бахом висловлювала і відстоювала нашу позицію. І не припиняю боротьбу зараз. Хоч відчуття несправедливості накриває.
Я пишаюсь нашим президентом Світової легкої атлетики – Себастіаном Коу, який має тверду позицію і не допускає росіян та білорусів до змагань. Хотілося б, щоб всі мали таку силу і сміливість», – сказала Рижикова.
Для мене росіяни без національної форми, то все одно росіяни, і навіть якщо вони не використані в пропаганді, то по поверненню – будуть.
Ми вже тисячу разів про це казали, що наші атлети гинуть, втрачають рідних, домівки, спортивні бази, а їхні позбавлені лише міжнародних стартів.
Зі своєї сторони, я зробила все що могла, щоб цього допуску не сталось. На всіх можливих зустрічах з Бахом висловлювала і відстоювала нашу позицію. І не припиняю боротьбу зараз. Хоч відчуття несправедливості накриває.
Я пишаюсь нашим президентом Світової легкої атлетики – Себастіаном Коу, який має тверду позицію і не допускає росіян та білорусів до змагань. Хотілося б, щоб всі мали таку силу і сміливість», – сказала Рижикова.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS