Українська стрибунка Марина Бех-Романчук, через запаленням ахілла, достроково закінчила зимовий сезон.
Вона наголосила, що у 2024 році її пріоритет це виступ на Олімпійських іграх, тому пропустити зимову частину сезону вважає правильним рішенням.
Саме через це вона не опинилося у складі збірної України на майбутній чемпіонат світу у приміщенні.
Відмітимо, що у Марини вже є олімпійська ліцензія у потрійному стрибку, однак вона ще матиме час (до 30 червня) кваліфікуватися й у стрибках у довжину.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS