Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук прокоментувала завоювання золота на чемпіонаті Європи у потрійному стрибку.
«Перемога на чемпіонаті Європи стала найяскравішим здобутком цього сезону. Ця медаль для мене була вистраждана, вимучена. Я не знаю, які ще слова можна підібрати сюди.
Я переживала з моменту подій на чемпіонаті світу та до перемоги на чемпіонаті Європи. Це були проблеми як фізичні, і моральні. Набагато складніше, коли ти втрачав віру в себе, у свої сили, у свої дії, просто у свою роботу та те, що ти робиш. Це було дуже тяжко.
Коли лишалося кілька днів до виїзду на чемпіонат Європи, ти просто не розумієш, як воно буде. Намагалася все це подолати, щоб вийти готовою та конкурентоспроможною.
Тобто нормально потріпав сезон. Але на Євро був саме той результат, який нарешті вдалося реалізувати», - сказала Бех-Романчук.
Я переживала з моменту подій на чемпіонаті світу та до перемоги на чемпіонаті Європи. Це були проблеми як фізичні, і моральні. Набагато складніше, коли ти втрачав віру в себе, у свої сили, у свої дії, просто у свою роботу та те, що ти робиш. Це було дуже тяжко.
Коли лишалося кілька днів до виїзду на чемпіонат Європи, ти просто не розумієш, як воно буде. Намагалася все це подолати, щоб вийти готовою та конкурентоспроможною.
Тобто нормально потріпав сезон. Але на Євро був саме той результат, який нарешті вдалося реалізувати», - сказала Бех-Романчук.
Электронный хронометраж, Платформа регистрации, timing events

Facebook
RSS